H&M SHOWROOM

12:23

Denim Day, Showroom H&M, 13 sierpnia 2010. Kilka dni temu pisałam na FACEBOOKU, że dostałam zaproszenie do showroomu H&M. Oczywiście nie mogło mnie tam zabraknąć. To nie tylko okazja, żeby zobaczyć co nowego oferuje nam H&M, ale również czas spotkania się z innymi bloggerkami. Krótko o nowej kolekcji i na koniec dość obszerna fotorelacja z backstagu specjalnie dla Was ;-)

(...) Tej jesieni dżins jest nieodzownym elementem lansowanego aktualnie osobistego stylu. Uwagę skupiamy na klasycznych dżinsach, których niepowtarzalność wyraża się poprzez kroje i efekty obróbki. Modele damskie - od bardzo obcisłych, po krój boyfriend (...) Jesienią nadal nosimy dżinsowe szorty, szczególnie luźne i krótkie. W H&M wciąz aktualny jest wizerunek oparty na denimie - dżinsowe kurtki i bluzki, zaeówno w wąskim fasonie Western, jak i oversizowe - wyglądające na pożyczone od chłopaka (...)

As you probably read on my FACEBOOK, I went to the H&M showroom a few days ago to check out their new collection &DENIM. Here are some "behind the scenes" photos especially for you ;-)

47 komentarze