NEW IN: Crystal Neon Necklace and Beige Sweater

12:26

Patrząc na moje ostatnie zestawy widzę, że większość z nich jest w ciemnej kolorystyce. Nie wiem czemu, przecież nie po to czeka się na wiosnę by nosić czarne ubrania. Dziś prezentuje moje dwa nowe nabytki. Naszyjnik - w neonowym kolorze oraz sweter - w odcieniu beżu. Na dobry początek...
Możecie zaoszczędzić 20% na zakupy w sklepie internetowym SHEINSIDE. Wystarczy podać podczas zamówienia kod: Bloo20. Ważny do 30 maja 2012.

When I'm looking at my latest outfits, most of them are black. I don't know why. Today I'm showing you my two purchases - crystal neon necklace and beige sweater. It a good start to welcome spring...
You can save 20% off shopping at SHEINSIDE online store by entering coupon code: Bloo20. Expired May 30th. Enjoy!

crystal neon necklace - ROCKS PAPER METAL | beige sweater - SHEINSIDEWe wcześniejszych postach pisałam, że MANGO słynie z dobrego gustu w doborze twarzy promujących swoje kolekcje oczywiście miając na myśli Kate Moss.

Warto dodać, że wcześniej do kampanii marki angażowane były takie gwiazdy jak Claudia Shiffer, Naomi Campbell, Milla Jovovich, Eva Herzigova, Maja Latinovic czy Ines Sastre. Marka ta istnieje od 1984 roku i to właśnie od tego czasu słynie z elegancji, którą wprost uwielbiam. Zawsze mogę znaleźć tam ubrania, które są minimalistyczne, jednokolorowe, bez względu na panujące trendy. Kiedy wszędzie sieciówki oferują nam tylko i wyłącznie wzory oraz kwiaty, w MANGO możemy znaleźć ubrania "basic", czyli klasyczne bluzki, sukienki, jeansy.

SZCZERZE POLECAM!

55 komentarze