KONKURS MAGNUM - ZRÓB ZDJĘCIE I WYGRAJ 500 PLN DO ZARY

11:53

Wspólnie z marką MAGNUM organizujemy na moim blogu konkurs, w którym macie możliwość wygrania VOUCHER na kwotę 500 PLN do sklepu ZARA. Konkurs jest inspirowany dwoma, nowymi smakami lodów MAGNUM, więc na początek napiszę o nich kilka słów, by było Wam łatwiej.

Magnum PINK to jedwabisty, delikatny lód o smaku Marc de Champagne (napoju alkoholowego z regionu Francji słynącego przede wszystkim z produkcji szampana), oblany wspaniałą kruchą czekoladą Magnum w perłowo-różowym kolorze. Odzwierciedla zalotną stroną natury i zachęca do beztroskiej zabawy.

Z kolei Magnum BLACK - to synonim czaru i wytwornej elegancji. Zmysłową przyjemność gwarantuje intensywny smak kawy espresso zamknięty w kremowym waniliowym lodzie otoczonym chrupiącą warstwą najlepszej gorzkiej czekolady Magnum.

Co trzeba zrobić by wygrać? Zasady są proste, wystarczy :

1) Zrobić zdjęcie, bądź wybrać z tych, które już masz będące jednocześnie zgodne z tematem konkursu "MOJA INSPIRACJA NOWYM SMAKIEM LODÓW MAGNUM". (Należy wybrać jeden smak PINK albo BLACK, zrobić zdjęcie. Tematyka dowolna, może to być stylizacja w jednym kolorze, może to być zdjęcie z lodem, może to być zdjęcie z wakacji, ważne, żeby było na temat),

2) Wysłać je na maila : bloo90fashion@gmail.com i zatytułować KONKURS MAGNUM. W trści maila dołączcie oświadczenie, że zdjęcie jest Waszą własnością.

Wygrywa jedna osoba. Konkurs trwa do 30 maja 2013 roku. Wyniki podam 3 czerwca 2013 roku. Szczerze polecam, bo jest o co walczyć!

27 komentarze