ISABEL MARANT POUR H&M PRESENTATION

12:03

Paryska prezentacja kolekcji Isabel Marant dla H&M odbyła się 24 października, natomiast w Polsce, a dokładnie na Nowym Świecie w Warszawie dzień później.

Paryski szyk, nonszalancja i wygoda - tak w skrócie można opisać zaprezentowane projekty Marant. Możemy tu znaleźć buty z frędzlami, cygaretki 7/8, białe rurki z indiańskimi haftami na szwie jak również pozaciągane, oversizowe swetry i płaszcze (w wersji dla kobiec i mężczyzn).

Jeśli chodzi o mnie, może nie jestem fanką etnicznych zdobień czy haftów, to właśnie ta kolaboracja podoba mi się najbardziej ze wszystkich do tej pory. Dlaczego? To chyba jedyna kolekcja, która w całości nadaje się do "wyjścia na ulicę", a nie tylko na konkretne okazje jak w przypadku Lanvin czy Versace. Myślę, że w dzisiejszym wpisie ważniejsze są zdjęcia, dlatego dziś dodałam ich więcej niż zazwyczaj. Czekam na Wasze opinie. Co jest Waszym faworytem?

Parisian Isabel Marant Pour H&M presentation held on October 24. While in Poland a day after. Parisian chic, nonchalance and comfort - that's how I can describe this collection. We can find here boots with tassels, cigarillos 7/8, white embroidered troursers as well as oversize sweaters and coats (version for women and men). Maybe I'm not a fan of ethnic ornaments but this collaboration I like the most. Why? This is probably the only collection that we can wear everywhere. Not only for specific occasions like it was with Lanvin and Versace. Check my pictures and tell what's your favourite piece.

With Kinga Litwińczuk

34 komentarze