H&M Autumn collection 2013 prewiev

12:03

Jak zwykle nie zdążyłam się nacieszyć latem, a już sklepy proponują mi nowe kolekcje i podpowiadają co będzie modne jesienią. Pierwszym takim sklepem jest H&M. Z tego powodu 6 czerwca spędziłam w stolicy między innymi na Poznańskiej w H15 Boutique Apartments na prezentacji jesiennej kolekcji H&M. Na początek warto dodać, że H&M pierwszy raz od ośmiu lat zaprezentował swoją kolekcję na wybiegu paryskiego Tygodnia Mody i to właśnie tą samą mogliśmy obejrzeć na żywo, dotknąć podziwiać z każdej strony.

Kolekcja jesień 2013 to połączenie delikatnych faktur z "ciężkimi". Zwiewne, niemal transparentne bluzki, sukienki kontra wiązane botki, masywne kurtki, marynarki czy skórzane spodnie. Można napisać, że tym razem mamy do czynienia z dziewczęcym i wręcz żołnierskim stylem. Ten drugi styl dominuje w kolekcji męskiej. Generalnie rzeczy te nie są w moim stylu, jednak z miłą chęcią przygarnęłabym gruby sweter oraz kozaki na słupku, za kolano z powyższego zdjęcia. Zapraszam do obejrzenia zdjęć i czekam na Wasze zdanie. Podoba Wam się kolekcja? Co z chęcią byście zakupiły?

We're all waiting for summer and sunny days, but shops are already showing their previews of autumn collections. Last Wednesday I got chance to see H&M Autumn 2013 collection which was showed during Paris Fashion Week. My favoutire pieces are cozy sweater and high-heeled boots. Let me know which one are yours and take a look at pictures from H&M Autumn 2013 presentation.

Nude heels - NO NAME | Trapeze bag - MONASHE

30 komentarze